KROUŽKY

 


      

PAINTBALLOVÝ KROUŽEK

Moderní adrenalinový sport, který rozvíjí nejen fyzickou kondici, ale také smysl pro týmovou spolupráci rozhodnost, taktiku a fair-play.

Paintbalové hry a tréninky s profi nafukovacími překážkami ! - výuka bezpečné manipulace s markery a vybavením - praktická výuka herních technik a strategie + paintballové turnaje týmů - teorie a pravidla sportovního paintballu + woodballu

 

 

Informace - paintballový kroužek  


     

AIRSOFTOVÝ KROUŽEK

Airsoftové bitvy a všechno co k tomu patří, základní nauka o zbraních, hry o vlajky, atd. všechno v army stylu… Výuka bezpečné manipulace s airsoftovou zbraní a vybavením. Praktická výuka herních technik a strategie.

 

 

 

 

 

Informace - airsoftový kroužek  


     

VÝTVARNÝ KROUŽEK

Tvoříme moc rádi a ničeho se nebojíme. Vyzkoušíme základy výtvarných technik, ale pustíme se i do různých netradičních. Budeme se soustředit i na rozvoj vlastní fantazie a tvořivosti, smyslové citlivosti. Odnesete si různé tématicky zaměřené výrobky a budeme používat pestrou škálu materiálů. Můžeme nejen malovat a kreslit, pustíme se do kašírování, asambláží, koláží, šití a lepení. Máme mnoho nápadů a všechny je ukážeme

 

 

 

 Informace - výtvarný kroužek


     

BUBNOVACI KROUŽEK

Bubnování – především hra na buben Djembe a další bubny (naučíte se způsoby hry), vnímání rytmu (prohloubíte své rytmické cítění), vytvoříte své rytmy, budete vnímat vibrace a hudbu celým tělem. Vytvoříte choreografie a vyzkoušíte spontánní bubnování, hraní individuální, bubnovací kruh, skupinové hraní a také relaxační bubnování.

 

 

 

Informace - bubnovací kroužek


LEGO KROUŽEK

Je to kroužek plný zábavy, kterou si děti užijí v kruhu svých stávajících i nových kamarádů. Čekají na ně nejrůznější typy, od city lego po star wars a technic, při kterých se odreagují a uvolní (ale i zapotí) U dětí jsou rozvíjeny intelektuální schopnosti, schopnost koncentrace, logické i strategické myšlení.

 

 

 

Informace - lego kroužek  


DÍVČÍ KROUŽEK

Můžeme se těšit na výrobu šperků, batikování,  kreativní šití, výrobu dekorací, módních doplňků, práci s různými materiály. A třeba nás nemine i zdravé vaření. Čeká nás také relax, povídání o holčičích věcech. Povedeme si DÍVČÍ DENÍČEK. Jistě se naučíte, jak být krásná a šik a co vše podniknout než půjdete na oslavu narozenin kamarádky a čím jí uděláte radost.

DÍVČÍ TÉMATA JSOU NEKONEČNÁ :)

Informace - dívčí kroužek


     

PŘÍRODOVĚDNÝ KROUŽEK

Hlavní náplní je především prohloubení vztahu dětí  k přírodě, vše formou zábavných her a aktivit v klubu i v přírodě. Budeme pozorovat a fotografovat organismy v přírodě, věnovat se ekologii a ochraně přírody. Naučíme se poznávat rostliny, stromy, zvířata. Můžeme vyrábět z přírodních materiálů, vyzkoušet přírodovědné pokusy a povedeme si PŘÍRODOVĚDNÝ ZÁPISNÍK.

 

 

Informace - přírodovědný kroužek


KROUŽEK ANGLIČTINY 

Keep smiling and enjoy !!! Angličtina nebyla nikdy zábavnější. Naučíte se mluvit a rozumět angličtině prostřednictvím her. Pomoci anglických videi a básniček se naučíte, jak se dorozumět při střetnuti s anglicky mluvícím kamarádem.
V závěru kroužku si na vlastni kůži vyzkoušíte, zda dokážete celit angličtině v reálnem živote.

 

 

 

Informace - kroužek angličtiny


TANEČNÍ KROUŽEK

Můžete se těšit na hodinu plnou hudby, tance a převážně nezapomenutelné zábavy. Shuffle, hip hop a dance hall patří mezi nejpopulárnější styly, které se v průběhu kroužku naučíte. Společně vytvoříme choreografie a sestavy, rozpohybujeme každý sval v našem těle a všem ukážeme, jak dobře umíme tancovat při veřejných vystoupení.
TAK NA CO ČEKÁTE,

VEZMĚTE TENISKY A S CHUTÍ DO TOHO !!!

 

 

Informace - taneční kroužek 


KROUŽEK KANGOO JUMPS

Můžete se těšit na hodinu plnou hudby, tance a převážně nezapomenutelné zábavy. Shuffle, hip hop a dance hall patří mezi nejpopulárnější styly, které se v průběhu kroužku naučíte. Společně vytvoříme choreografie a sestavy, rozpohybujeme každý sval v našem těle a všem ukážeme, jak dobře umíme tancovat při veřejných vystoupení.
TAK NA CO ČEKÁTE,

VEZMĚTE TENISKY A S CHUTÍ DO TOHO !!!

 

 

Informace -  kroužek kangoo jumps


      

KROUŽEK MINI ACADEMY

Jedná se o Přípravný kroužek, zřízený pro děti, které mohou mít odloženou povinnou školní docházku nebo jsou v posledním ročníku MŠ.
Hlavním smyslem je dopomoct dětem v přípravě k zápisu a na první třídu základní školy.
Držíme se Rámcového programu pro předškolní vzdělávání.

 

 


Informace -  kroužek mini academy


KROUŽEK DESKOVÝCH HER PŘIPRAVUJEME

Je to kroužek plný zábavy, kterou si děti užijí v kruhu svých stávajících i nových kamarádů. Čekají na ně nejrůznější typy stolních a deskových her, od strategických po vzdělávací, při kterých se odreagují a uvolní. U dětí jsou rozvíjeny intelektuální schopnosti, schopnost koncentrace, logické i strategické myšlení.

HRA FARE PLAY!

 

 

Informace - kroužek deskových her


      

DRAMATICKÝ KROUŽEK

U nás všechny děti čeká pestrá skladba různorodých aktivit, a proto nejsme obyčejným dramatickým kroužkem. Můžete se těšit na pohybové a dramatické hry i hlasová cvičení pod vedením zkušené lektorky. Seznámíme se základy hereckého umění, naučíme se komunikovat, improvizovat a vystupovat před veřejností.

A nakonec společně nacvičíme divadelní představení.

Informace - dramatický kroužek