AIRSOFT

 

je moderní druh vojenského sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovo-keramickými kuličkami ze zbraní, které vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního po napodobování reálných vojenských jednotek včetně stejné výstroje a výcviku.

U nás si můžete vyzkoušet střelbu na ZOMBIE v apokalyptickém městě.

Můžeme Vám zorganizovat soukromou, firemní nebo školní akci s airsoftovou střelnicí ve Znojmě a okolí.

Naše služba zahrnuje postavení veškerého vybavení pro hru

(tj. zajištění herního prostoru a kuliček).

Využijte náš herní prostor nově postvané airsoftové střelnice, kterou postavíme klidně na Vaší zahradě nebo na Vámi zvoleném místě - nezůstane po nás ani jedna kulička, potřebujete pouze prostor o rozměrech 3m x 6m.

Vše můžeme doladit občerstvením, rautem aj. dle Vašeho přání.

Na střelnici vždy dohlíží zkušený instruktor, který se postará nejen o zaškolení všech hráčů, ale také o veškerý potřebný servis a bezpečnost po celou dobu Vaší hry!

Základní výbavou hráče jsou

Ochranné brýle, jejichž nošení je ve hře povinné (chrání zrak před zraněním kuličkou letící rychlostí 100 m/s a více)

Elektrické zbraně – U těchto zbraní je píst přes ozubené soukolí poháněn vestavěným elektromotorem, který je napájen akumulátorem. Dostřel mají obvykle okolo 40–55 metrů (v základní verzi). Jsou relativně přesné a snadno se do nich dokupují další vylepšení (upgrade). Standardní úsťová rychlost v základní verzi se pohybuje kolem 110 m/s. Používá se munice 0.25 a těžší. Patří k nejpoužívanějším zbraním.